Kvalifikacije juniora za Kup Hrvatske : Opatijci poraženi, Medveščak na završnici

ARHIVA

Zagrepčani su nakon pobjede u Rijeci krenuli jako i u utakmicu na svom plivalištu na Šalati te nakon prvih osam minuta potvrdili plasman u finale.

Volosko – Juniori Vaterpolo kluba Opatija poraženi su i u uzvratnoj utakmici majstorice koja je odlučivala o zadnjem putniku na završnicu osmorice najboljih u Kupu Hrvatske.

Zagrepčani su nakon pobjede u Rijeci krenuli jako i u utakmicu na svom plivalištu na Šalati te nakon prvih osam minuta potvrdili plasman u finale. Nastavak susreta donio je nešto ravnopravniju igru u kojoj su igrači trenera Kancijanića, iako bez vratara, pokušali pružiti čim veći otpor domaćinima.Krajnji rezultat od 13 : 6 je stoga i realan u ovome trenutku.