Kvalifikacije kadeta za PH : Minimalnom pobjedom u uzvratu potvrdili prolazak

kadeti_2014_vk_opatija

Iako su Opatijci nakon prvih sedam minuta vodili sa 5 : 2 , Delfin se ipak vratio u igru te polovicom trećeg dijela izjednačio rezultat na 6 : 6. Detalje provjerite u nastavku teksta.

Volosko – Kadeti Vaterpolo kluba “Opatija“ minimalnom su pobjedom u uzvratnom susretu protiv Delfina potvrdili prolazak u sljedeći krug takmičenja.

Nakon što je već poslije prvog susreta, koji je završio visokom pobjedom Opatijaca 15 : 2, praktički bio odlučen ukupni pobjednik, trener domaćih vaterpolista Željko Šimac dao je veću minutažu mlađim igračima što je rezultiralo puno zanimljivijom utakmicom u kojoj se pobjednik nije znao do zadnjih sekundi.

Iako su Opatijci nakon prvih sedam minuta vodili sa 5 : 2 , Delfin se ipak vratio u igru te polovicom trećeg dijela izjednačio rezultat na 6 : 6. Međutim, za potpuni preokret nisu imali snage pa su Opatijci preko Ivankovića ponovno došli u prednost koju su uz male poteškoće ipak uspjeli zadržati do kraja.