Kvalifikacije kadeta za PH : Opatijci bolji od Primorja EB

vaterpolo_seniori_akcija-1…nakon neizvjesnih završnica u protekla dva dana protiv Mladosti i Medveščaka, sraz između vječitih rivala ponudio je još jednu infarktnu utakmicu…
Volosko – Još jedna fenomenalna utakmica kvalifikacija kadeta odigrana je pred prepunim tribinama u Voloskom. Nakon neizvjesnih završnica u protekla dva dana protiv Mladosti i Medveščaka u kojima su opatijski vaterpolisti ostvarili polovičan uspjeh sinoćnji sraz između vječitih rivala ponudio je još jednu infarktnu utakmicu u kojoj je ulog bio plasman na finalni turnir prvenstva Hrvatske.
Primorjaši su odlično otvorili utakmicu te poveli 3 : 0 u prvoj četvrtini iskoristivši uspavanost domaće momčadi na samom početku. Međutim, već druga četvrtina dala je naslutiti kako se Opatijci ipak neće tako lako predati da bi u trećem dijelu u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Ipak gosti do kraja treće četvrtine uspijevaju izjednačiti rezultat tako da su momčadi u posljednjih sedam minuta ušle potpuno poravnate.
Nakon velike borbe u posljednjoj četvrtini koja je podigla brojne gledatelje na noge 10 sekundi prije kraja Josip Paradžik postiže pobjedonosni gol za Opatiju kojime ostavlja domaćinima nadu u prolazak na finalni turnir.