Kvalifikacije mlađih juniora za PH : Pobjeda i u uzvratu, za finale protiv Mladosti

Borba opatijskih vaterpolista za plasman na završni turnir prvenstva Hrvatske nastavlja se u srijedu, kada na bazenu uz Savu igrače trenera Željka Šimca očekuje prvi susret majstorice protiv zagrebačke Mladosti.

Slavonski Brod – Mlađi juniori premostili su još jednu prepreku na putu ka plasmanu na završni turnir, uvjerljivo savladavši i u uzvratu vršnjake iz Osijeka rezultatom 12 : 6.Utakmica odigrana u Slavonskom Brodu nije krenula željenim smjerom za trenera Šimca s obzirom da su njegovi igrači nakon nekoliko minuta igre u prvoj četvrtini gubili sa 2 : 0.

Međutim nakon početne nervoze Opatijci serijom 5 : 0 praktički osiguravaju prolaz dalje s obzirom da su iz prve utakmice imali zalog od pet pogodaka prednosti. Do kraja susreta domaći vaterpolisti pokušavali su svim silama doći do barem minimalne pobjede ali se Opatijci sa time ipak nisu složili te su i u uzvratu slavili sa visokim rezultatom.