Kvalifikacije za kup Hrvatske : Medvjedi bolji u prvoj utakmici majstorice

opatija_medvescak_2015_plivaliste_volosko (3)

Pred dobro ispunjenim tribinama plivališta u Voloskom Opatijci nisu dobro započeli susret pa su nakon prve dvije četvrtine već imali zaostatak od 6 : 2.

Volosko – Mlađi juniori Opatije poraženi su u prvoj utakmici majstorice za plasman na završni turnir kupa Hrvatske od zagrebačkog Medveščaka, rezultatom 12 : 8.

opatija_medvescak_2015_plivaliste_volosko (1)

Pred dobro ispunjenim tribinama plivališta u Voloskom Opatijci nisu dobro započeli susret pa su nakon prve dvije četvrtine već imali zaostatak od 6 : 2. U drugom dijelu, posebno u trećoj četvrtini, igrači trenera Kancijanića uspjeli su se serijom od 4 uzastopna gola približiti na samo gol zaostatka međutim do kraja utakmice gosti ipak koriste veći fond igrača te prvenstveno iskustvo za konačnih 12 : 8.