Kvalifikacije za PH : Juniori poraženi od Medvešćaka u prvoj utakmici majstorice

Opatijcima sada preostaje uzvrat u Zagrebu u kojem će hvatati zaostatak od četiri gola.

Volosko – Odličnu igru prikazali su juniori protiv zagrebačkog Medvešćaka u prvoj utakmici majstorice za plasman na završnicu prvenstva Hrvatske no na žalost to nije bilo dovoljno za više od pristojnog poraza.

U prvoj četvrtini igrači trenera Kancijanića nisu uspjeli postići gol iz nekoliko prilika sa igračem više što su gosti iskoristili i na odmor otišli sa vodstvom 4 : 1. U nastavku utakmice opatijski vaterpolisti uspijevaju doći na samo gol zaostatka (7 : 8) međutim nakon toga osvećuju im se promašaji u čistim situacijama za gol pa gosti mirno privode utakmicu kraju do konačnih 13 : 9.