Kvalifikacije za PH : Mlađi juniori ispali od Medveščaka

arhiva

arhiva

Igrači trenera Kancijanića se ne predaju i u samoj završnici ponovno dolaze do minimalne prednosti koja im u tom trenutku donosi rulet peteraca.

Volosko – Vaterpolisti Opatije nisu se uspjeli plasirati u polufinale državnog prvenstva za mlađe juniore nakon što su u uzvratnoj utakmici odigrali nedovoljnih 7 : 7 protiv zagrebačkog Medveščaka.

Pošto je prva utakmica završila pobjedom Zagrepčana od 7 : 6 Opatijcima je u uzvratu trebala pobjeda od dva i više golova razlike koju na žalost nisu uspjeli ostvariti iako su već u ranoj fazi utakmice poveli sa 3 : 1. U nastavku susreta vaterpolisti Medveščaka su najprije izjednačili rezultat, a potom sredinom treće četvrtine i poveli. Igrači trenera Kancijanića se ne predaju i u samoj završnici ponovno dolaze do minimalne prednosti koja im u tom trenutku donosi rulet peteraca. Međutim, gostujuća momčad, s igračem više uspijeva na 2.47 prije svršetka postići izjednačujući pogodak, a Opatijci do kraja utakmice ne koriste dvije dobre prilike pa susret završava neodlučeno 7 : 7.