Kvalifikacije za prvenstvo Hrvatske : Kadeti ispali, Osječani bolji u obje utakmice

kadeti_2014_vk_opatija

U opatijskim redovima odlični Brubnjak i vratar Škorić, a kod gostiju za nijansu ispred ostalih, Grgec i Kadić.

Volosko – Kadeti Vaterpolo kluba Opatija nisu se uspjeli kvalificirati u daljnji tijek takmičenja pošto su u obje utakmice poraženi od svojih suparnika iz Osijeka.I dok su u prvom susretu, odigranom u Slavonskom Brodu Opatijci apsolutno podbacili ( pogotovo u prvoj četvrtini ), uzvrat je ponudio sasvim drugačiju priču iz koje su kao pobjednici nažalost ponovno izašli mladi Osječani.

Visokih osam golova minusa iz prvog susreta Opatijci su pokušali stići na “svom“ plivalištu na Kantridi i bili su sredinom trećeg dijela na dobrom putu da to i naprave pošto su uz vodstvo od 9 : 6 imali i nekoliko lijepih prilika za povećanje rezultata.Međutim tada, do tog trenutka solidni Ivanković pravi dvije nepotrebne osobne pogreške za redom, a treću, isključujuću osobnu grešku dobiva i Mlinac, pa snovi opatijskih vaterpolista o makar minimalnoj pobjedi naglo nestaju.Gosti do kraja utakmice koriste činjenicu da Opatijci u tim trenucima u bazenu imaju čak trojicu igrača godišta 20002. i 2003. te u posljednje tri minute preokreću rezultat u svoju korist.