Kvalifikacijski turnir kupa Hrvatske : Juniori drugi u Zadru

Zadar – Porazom od domaćina turnira Zadra 1952 rezultatom 15 : 7, opatijski juniori zauzeli su drugo mjesto čime su izborili četvrtfinalni turnir na kojem će uz njih i Zadar nastupiti još Primorje EB, Mladost, Medveščak i Solaris.

U rezultatski nevažnoj utakmici Opatijci su sasvim solidno parirali favoriziranom domaćinu do polovice druge četvrtine nakon čega Zadrani koriste umor igrača trenera Kancijanića i serijom od osam uzastopnih golova ostvaruju nedostižnu prednost. U posljednjih osam minuta igre Opatijci dolaze do daha te donekle umanjuju visoki poraz.