Loš prvoligaški početak opatijskih odbojkaša @ Opatija

Arhiva PodUčkun.net

Domaćini uz lošu igru u polju i bloku nisu uspjeli pobijediti razigrane Zadrane. Tek u trećem setu pružili su nešto jači otpor i prokockali vodstvo 23:20.

Opatija – Novo prvenstvo Opatijci su otvorili porazom. U prvom kolu prve odbojkaške igre, na domaćem terenu, u sportskoj dvorani “Marino Cvetković” ove subote izgubili su od odbojkaša Zadra. Na kraju utkamice, rezultat je bio 0:3 (17:25, 17:25, 25:27) za goste.

Slijedeće kolo, koje će se odigrati ovog vikenda, odbojkaši Opatije gostuju kod ekipe ”Varaždin Volley” iz Varaždina.

Nisu bolje prošle niti opatijske ekipe pomlatka. U juniorskoj konkurenciji, Lošinj je od Opatije bio bolji 3:0 (25:19, 25:9, 25:23), a mlađe kadetkinje istim su rezultatom poražene od Riječine – 0:3 (4:25, 3:25, 10:25).