Međužupanijska liga U – 13 : Uvjerljiva pobjeda protiv CPK

volosko_vaterpolo_sm…mlađi kadeti vaterpolo kluba Opatija nastavljaju svoj pobjednički niz…
…1. B Hrvatska vaterpolo liga počinje 15. siječnja 2011. godine, a Opatijci opet će konkurirati za visoko mjesto…

Volosko – U trećem kolu Međužupanijskog prvenstva za mlađe kadete vaterpolisti Opatije lakoćom su se obračunali sa svojim vršnjacima iz Crikvenice. Razlika u kvaliteti i kondicijskoj pripremi bila je vidljiva od prve minute tako da je trener Opatijaca Željko Šimac mogao u većem dijelu utakmice odmarati svoje glavne igrače za puno zahtjevniju utakmicu kvalifikacija kupa koja se odigrala u popodnevnim satima.
Opatijci su vrlo brzo golovima Paradžika i Popovića došli do osjetnije prednosti koju su kasnije povećavali iz četvrtine u četvrtinu do konačnog ishoda 13 : 1 za njih.
Na drugoj strani borbeni Crikveničani nisu uspjevali sve do kraja trećeg dijela savladati sigurnog Čubranića, kada počasni pogodak postiže njihov kapetan Florijan Kostrenčić.
Opatija : CPK 13 : 1
( 6 : 0, 0 : 0, 5 : 1, 2 : 0 )

Sudac : Igor Pezelj
Opatija : Fran Čubranić, Josip Paradžik 2, Kristian Tončić 1, Ivan Popović 4, Niko Krainer, Dino Žigulić, David Stefanović, Tin Brubnjak 1, Ivo Radetić 2, Ivan Ivanković 1, Andrej Fućak, Ivan Frketić 3
Trener : Željko Šimac
CPK : Matej Gašparović, Roko Katnić, Gordan Baričević, Mateo Ćosić, Dino Katnić, Ivan Galić, Antonio Karlović, Florijan Kostrenčić 1, Dorijan Kostrenčić, Ivan Miličević, Bruno Karlović, Franko Katunar, Antonio Blašković
Trener : Josip Dunđerović