Međužupanijsko prvenstvo U-13: Pobjeda nad Viktorijom

vater_1Volosko – Još jednu uvjerljivu pobjedu zabilježili su opatijski vaterpolisti u međužupanijskom prvenstvu U – 13 te tako ponovno zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice zajedno sa vršnjacima iz Primorja EB.
Utakmica je riješena već u prvoj četvrtini u kojoj su Opatijci postigli čak osam golova dok njihovi suparnici nisu uspjeli niti ozbiljnije zaprijetiti vrataru Čubraniću.
U nastavku su najmlađi opatijski vaterpolisti iz minute u minutu povećavali prednost preko svojih najboljih strijelaca Popovića i Radetića do konačnog rezultata 19 : 6, s time da valja napomenuti kako su u posljednjoj četvrtini priliku dobili svi igrači sa klupe što su momci trenera Pajalića iskoristili i tu četvrtinu dobili sa 4 : 1.