Međužupanijsko prvenstvo U – 13 : Poraz od Jadrana

vaterpolo_pripreme…u posljednjoj minuti trećeg dijela Jadranaši postižu dva pogotka…
…za Opatijce dva pogotka postigao je Brubnjak…

Volosko – Mlađi kadeti Opatije doživjeli su novi poraz u sklopu međužupanijskog prvenstva.
Ovaj put bolji su bili igrači Jadrana Kostrene, još jedne ekipe sastavljene od igrača Primorja koji nastupaju pod imenom kostrenskog drugoligaša.
Nakon skoro tri četvrtine neizvjesne borbe u kojima je rezultat bio 1 : 0 za Jadran u posljednjoj minuti trećeg dijela Jadranaši postižu dva pogotka i odvajaju se na kako se kasnije pokazalo nedostižnu prednost.