Međužupanijsko prvenstvo U-13: Simultanka Ivana Popovića za novu pobjedu

vaterpolo3Volosko – Još jednu uvjerljivu pobjedu ostvarili su mlađi kadeti u vaterpolo utakmici međužupanijskog prvenstva U – 13. Ovaj put teško je stradala ekipa Jadrana iz Kostrene rezultatom 15 : 0 uz čak deset pogodaka izuzetno raspoloženog Ivana Popovića.
Dječaci trenera Krešimira Turine u utakmicu su krenuli uraganski sa željom da što prije dođu do rezultata koji bi im omogućio miran nastavak, pa je tako već prva četvrtina završila sa ogromnom prednošću Opatijaca od 7 : 0.
U nastavku susreta priliku su dobili svi igrači sa klupe ,međutim niti to nije bilo dovoljno Kostrenjanima da postignu barem počasni pogodak.
Opatijcima sada predstoji odigrati još četiri utakmice do kraja i to protiv Primorja EB, Lošinj Jazona, Delfina i Viktorije nakon kojih će se znati i konačan poredak u ovogodišnjem prvenstvu.