Mikovska karavana prihaja na Ljetnu @ Opatija

dule1…prva večer festivala otvorit će se na Ljetnoj u subotu, s početkom u 21 sat…
…na domaćem terenu zaigrat će i Dule sa ”Šparugom lovranskom”…

Opatija – Istarska ljestvica, lirika posvećenja ljubavi, kamiku i moru, kvalitetni izvođači i razdragana publika – recept je to koji Melodije Istre i Kvarnera već gotovo pola stoljeća izdvaja ovaj festival od mase sličnih događanja.
Prva ovogodišnja večer održat će se upravo u Opatiji, ove subote, 18. lipnja na Ljetnoj pozornici, odnosno u Kristalnoj dvorani hotela Kvarner u slučaju kiše.
Koncertno događanje otvorit će se u 21 sat, a na njemu će svoje nove pjesme predstaviti velikani ”domaćeg izričaja” poput Klape Sol, Vesne Nežić Ružić, Daniela Načinovića, Mirjane Bobuš, Duška Jeličića Duleta, Alena Polića i brojnih drugih…
Nakon Opatijskog otvorenja, mikovska karavana proći će kroz Pag, Krk, Umag, Bakar, Gračišće i Rijeku, da bi 26. lipnja svoju finalnu večer održala u Novalji.
U nastavku pročitajte listu izvođača.
1. MEDITERANEO klapa SOL
(Branko Barbir – Branko Barbir – Robert Grubišić)
2. ČA BIN JA DA TE NIMAN Gina Picinić
(Andrej Baša – Robert Pilepić – Andrej Baša)
3. TANGO ISTRIANO Davor Radolfi
(Bruno Krajcar – Valmer Cusma – Aleksandar Valenčić)
4. U PLAMENU SVIĆE Vesna Nežić Ružić
(Marko Tomasović – Ljubica Bestulić Stanković – A. Valenčić)
5. A ČA JE LIPA Oliver Berekin
(Robert Pilepić- Robert Pilepić – Aleksandar Valenčić)
6. NEKA SE VINO TOČI (NAZDRAVLJE)Lidija Bačić
(Marko Tomasović – Robert Pilepić – Aleksandar Valenčić)
7. MORE JE KAKO ČOVIK Vivien Galletta
(Andrej Baša – Drago Orlić – Aleksandar Valenčić)
8. LJUBAF NI LAHKA STVAR Daniel Načinović
(Duško Rapotec Ute – Bruno Kovačić – Duško Rapotec Ute)
9. AKO NISI SRITAN Sabrina
(Marko Tomasović – Robert Pilepić – A. Valenčić)
10. ADIO MORE Robertino
(Robertino Grbac – Robertino Grbac – A. Valenčić)
11. POVIDA MI STARA ULIKA Mirjana Bobuš
(Mirjana Bobuš – Mirjana Bobuš – Robert Grubišić)
12. ŠPARUGA LOVRANSKA Duško Jeličić
(Duško Jeličić – Duško Jeličić – Ivo Popeskić)
13. VELA VRATA OD KVARNERA Katja Budimčić
(Bruno Krajcar – Daniel Načinović – Robert Grubišić)
14. ČRNA Alen Polić i ansambl Kaljina
(Ines Prajo – trad./Arijana Kunšek – Tihomir Preradović)
15. ZAVRTEL SE SVIT Toni Markovski i Valentina Briški
(Ines Prajo – Bartol Randić – Ivo Popeskić)
16. SRIĆNO TI BILO SINE Joso Butorac
(Ivan Žan – Robert Pilepić / Ivan Žan – Robert Grubišić)
17. NE GJEDAJ DRUGE Linda Gizdulić
(Robert Pilepić – Robert Pilepić – A. Valenčić)
18. KRAČUN grupa Fortunal
(Robert Grubišić – Alan Crnković – Robert Grubišić)
19. REČI MI Lado Bartoniček
(Lado Bartoniček – Lado Bartoniček – L. Bartoniček)
20. A ČA ĆU JA Helena Brajković
(Robert Grubišić – Robert Pilepić – Robert Grubišić)
Ivan Mellor / Liburnija.net

error: Content is protected !!