Mlađi juniori 'na korak' do velikog uspjeha

vaterpolo_prim_volosko-1…nošeni podrškom brojnih navijača s tribina, vaterpolisti Opatije ostvarili su odličan rezultat…
…u posljednjoj četvrtini trener Kancijanić daje priliku i igračima s klupe…

Volosko – Mlađi juniori VK Opatija ostvarili su drugu uzastopnu pobjedu nad momčadi Primorja EB kojom su došli na prag ostvarenja velikog uspjeha – plasmana među osam najboljih momčadi u državi.
Nošeni podrškom brojnih navijača s tribina, od samog početka igrači Opatije su složnom i discipliniranom igrom, posebice u obrani, kontrolirali igru te je po isteku 3. četvrtine rezultat glasio 5:1 u korist domaćina.
U posljednjoj četvrtini trener Kancijanić daje priliku i igračima s klupe, Primorje dolazi do daha i smanjuje rezultat na konačnih 6:4.
vaterpolo_prim_volosko-2
Bakljada s tribina u posljednjim trenucima utakmice označila je početak slavlja domaćih igrača.

Primorje 3 (2)
Opatija : Čubranić, Paradžik, Muškardin, A.Krainer , Vrdoljak, Popović, Mat.Blažić 1, Rakovac 3(1), Radetić 1, Rudan 1, Hraste, Mar.Blažić, Možetić, Frković
Primorje EB : Maršanić, Popović 1, Milić, Babić 1, Vrlić 1, Fafanđel, Valković, Drenski , Ciklić, Begonja , Matešković, Antunov Fantulin , Kržanić, Peculić 1
Trener : Igor Pezelj

Liburnija.net: Bakljada @ Volosko

Mlađi juniori brane naslov
Mlađi juniori Opatije, dječaci rođeni 1996. godine od 24.- 26.06. brane naslov pobjednika turnira “Dobri dupin” koji se u organizaciji Vaterpolo kluba” Lošinj Jazon” održava u Malom Lošinju. Osim domaćina i Opatijaca na turniru još nastupaju Primorje EB, Jug CO, Cavtat, Maribor, Pallanuoto Trieste i Moskva.