MNK Otočac osvojio kadetski turnir @ Kastav

malonogometni_turnir_gorovo.…rezultate svih utakmica, možete pročitati, u nastavku teksta.…
…kadetski turnir, održao se je u sklopu Kastavskih sportskih igara, seniori su na redu već ovog vikenda…

Kastav – Prošlog vikenda, u školskoj sportskoj dvorani u Kastvu, odigran je kadetski turnir u malom nogometu. Sistem igre je jednokružni (svako sa svakim), a utakmice su trajale 2 × 12 minuta čiste igre.
Pobjednik turnira je ekipa iz MNK Otočac, koji su ostvarili tri pobjede u tri susreta. Protiv MNK Nacional i MNK Kastav pogotke za pobjedu postigli su u zadnjim trenucima utakmice. Drugo mjesto osvojio je MNK Nacional koji je u zadnjem susretu turnira u utakmici koja je odlučivala o drugom mjestu pobijedio domaćine rezultatom 2:1. Na posljednjem mjestu je MNK Gorovo koji je upisao tri poraza.