MRK Opatija – Rukometaši srebrni na 10. Kupu Mediterana

Liburnija.net: Mali rukometaši MRK Opatija @ Gorovo

Velike čestitke mladim rukometašima koji su ovim turnirom i izvrsnim uspjehom zaokružili zaista sjajnu natjecateljsku sezonu MRK Opatije.

Opatija – Sportska dvorana Gorovo u Opatiji proteklih je pet dana bili pravi centar velikog rukometa. Naime, već desetu godinu zaredom, u njoj se je odvijao Kup Mediterana – međunarodni turnir u velikom rukometu u organizaciji rukometnog kluba iz Matulja.

Na turniru je nastupilo nešto više od 20 ekipa iz Hrvatske, Slovenije i Švedske koje su bile podijeljene po starosnim kategorijama.

Muški rukometni klub Opatija po prvi je puta nastupio na turniru sa 2001. godištem i mlađima. Od nedjelje do četvrtka naši su dečki snage odmjerili sa ekipama: Međimurja 1 i 2, Matulja 1 i 2, Liburnijom te Ilirskom Bistricom. U pravoj „muškoj“ borbi, jedina prepreka koju naši rukometaši ovoga puta nisu mogli savladati bila je upravo slovenska ekipa koja je na koncu zauzela prvo mjesto.

Za MRK Opatiju su nastupili: Tino Viskić, Rene Rubinić, Igor Kožul, Toni Grozdanić, Dominic Mišić, Marin Glassl, David Brajan, Vito Kinkela, Ivan Dragojević, Dominik Dražić, Dominik Memeti, Tin Rubil, Rafael Bastaja, Božo Karadakić; vođeni od strane trenera Željka Mikulića i Petre Ribarić.