NK Mune: Četiri gola za važnu pobjedu protiv Rječine @ Crikvena Draga

Arhiva...

Arhiva…

Drugo poluvrijeme pokazalo je borbeni nogomet od strane domaćina i praktički veliki rezultatski preokret.

Mune – Na tragu niza dobrih rezultata u proljetnom dijelu prvenstva momčad predsjednika Ahmada Sharbinija došla je osvojiti bodove na mekan teren Crikvene Drage, dok je momčad Aleksandra Šnelera u grčevitoj borbi za opstanak i svaki bod joj je bitan.

I odlično je krenulo po Grobničane, let u prazno vratara Kranjca rezultirao je smirenom reakcijom iskusnika Jetona Imeraja u 8. minuti za 0-1. Prvo poluvrijeme obilježeno je stalnim terenskim posjedom ekipe Muna no bez pravih intervencija gostujućeg vratara.

Drugo poluvrijeme pokazalo je borbeni nogomet od strane domaćina i praktički veliki rezultatski preokret. Ispostavilo se da je pun pogodak bio ulazak Bobana Šokčića, Kezića i Vadlje s klupe, igra preko raspoloženih krila, kao i odlična reakcija kapetana Maura Benija u protivničkom 16-ercu za 2-1 u u 71. minuti. Prava viktorija pred golom Mustapića, niz prilika, šansi domaćina, evidentan je bio nedostatak kapetana Barčića u obrani Rječine, kao i nedovoljno oporavljenog bivšeg igrača Rijeke – Ahmada Sharbinija.

Važni bodovi za domaćina u borbi za goli opstanak u 1. ŽNL, a treba još odigrati sa Zametom, kao i dočekati Rab, dok je gostima danas evidentno falilo raspoloženih igrača, no, ima još kola do kraja prvenstva… U sljedećem kolu ekipa Muna gostuje kod trenutno neuvjerljivog Vihora iz Baške.

Mune-Rječina 4-2 (0-1)
18. kolo 1. ŽNL PGŽ
Mune, igralište Crikvena Draga
Glavni sudac: Paolo Jakovašić (Opatija), pomoćnici Ružić (Permani), Šajina (Jurdani), delegat Đuro Mihočka (Opatija).
Gledatelja: 100
Žuti kartoni: Terzić, Beni (Mune), Imeraj, Broznić (Rječina)
Isključenje: Matijević (Rječina)

Strijelci: 0-1 Imeraj u 8. min; 1-1 Terzić u 68. min; 2-1 Beni u 71. min; 3-1 Kezić u 77. min; 4-1 Šneler u 86. min; 4-2 Imeraj u 90. min sa 11 m

Mune: Kranjac, Pavešić (od 60 min Šokčić), Beni, Terzić, Trošelj (od 90 min Sušanj), Karlovčan, Dubrović, Ciceran (od 70. min L.Vadlja), Šneler, Vegar (od 60. min Kezić), Pribanić