NK Mune: Remi s Gomirjem

Iako je zadržana prednost od 4 boda u odnosu na drugoplasiranu ekipu NK Grbci, zbog činjenice da slijede tri uzastopna gostovanja, alarm je upaljen i svaka sljedeća utakmica borba je za naslov prvaka.

Mune – Četrnaesto je kolo, a bodovi su opet poklonjeni protivniku. Rezultat idealan, ali samo ako se pita goste iz Gomirja; domaćin će itekako žaliti za propuštenim prilikama kojih je unatoč lošem terenu i izostanku dvojice prvotimaca bilo i više nego dovoljno za tri boda.
Prvu priliku za pogodak imali su domaćini u 11. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca zbog igranja rukom u šesnaestercu gostujuće ekipe. Vratar Trbović pročitao je stranu u koju će Šokčić uputiti mlak udarac i obranio šut. Do 36 minute gledali smo igru u kojoj je domaćin dominirao, ali bez pravog završnog udarca. I tada je zbog prekršaja u gostujućem kaznenom prostoru sudac ponovno dosudio jedanaesterac iz kojeg su Mune povele pogotkom Doričića.

Sudačka trojka s kapetanima

Drugo poluvrijeme s nekoliko ”svježih“ igrača domaćinu je trebao osigurati rutinsku završnicu. Prilike Trdića (58′) i Vukelića (65′) uspješno je neutralizirao vratar gostiju, i nakon toga voda je krenula na krivi mlin. Malo neodlučnosti i opuštanja u zadnjoj liniji obrane domaćina doveli su do toga da su gosti u 70.minuti uspjeli postići pogodak za 1:1, što se na kraju ispostavilo kao konačni rezultat. Iako je zadržana prednost od 4 boda u odnosu na drugoplasiranu ekipu NK Grbci, zbog činjenice da slijede tri uzastopna gostovanja, alarm je upaljen i svaka sljedeća utakmica borba je za naslov prvaka.
NK Mune – NK Gomirje 1:1
Sudac: Dražen Petrović (Viškovo)
Igralište Crikvena draga, Mune
Gledatelja: 80
Žuti kartoni: Šneler, Ivančević, Dubrović (Mune), Mihalić, Rajnović, Stipanović (Gomirje)
Strijelci: 1:0 Doričić (36′-11m), 1:1 Mihalić (70′)

NK Mune: D. Ružić (od 46′ Baržić), Trdić, Šneler, Beni, Dramac, Doričić, Ivančević (od 46′ Dubrović), Perčić (od 87′ R. Ružić), Vukelić, Šokčić (od 75′ Mohorovičić), Kamenar (od 46′ Kulušić)
Trener: Sandi Šneler
NK Gomirje: N. Trbović, R. Mamula, Brozović (od 75′ Stipanović), Rajnović, B. Trbović, S. Mamula, Mihelić, Majetić, Muhar, Stipanović, Mihalić (od 90′ Kovačević)
Trener: Radenko Berić

U skoku domaći igrač Valentino Doričić (bijeli dres) i gostujući igrač M. Mužević (crveni dres). Akciju prate domaći igrači Kristijan Vukelić i Mateo Šneler .