NK Opatija: Dva gola Lazića za prolaz u Županijskom kupu

Opatijci svoj slijedeći susret igraju 25. kolovoza, u domaćoj utakmici protiv starog rivala iz Poreča – NK Jadran. Navedenom utakmicom počinje nova sezona III. HNL Zapad.

Opatija – Domaća ekipa, je kao gost na svom vlastitom terenu, golovima Danijela Lazića osigurala prolazak u naredno kolo Županijskog kupa.

Ekipa iz Drage u prvom djelu utakmice uspješno je odolijevala slabašnim opatijskim napadima, dokk su u 22. minuti napravili uspješnu kontru sa Šerifijem. Neposredno nakon ove kontre Lazić kreće u solo prodor i matira Ramovića za rezultat – 0 : 1. Drugo poluvrijeme prolazi u znaku Opatijaca, a četiri minute prije kraja, zbog faula na Matovini dosuđena je najstroža kazna, koju je sigurno realizirao Lazić.