NK Opatija: Izvještaji s utakmica mlađih uzrasta

nk_opatja_mladi_uzrasti_2015

Izvještaje s utakmica mlađih i starijih pionira te juniora i kadeta pogledajte u nastavku teksta…

Opatija – Protekli vikend četiri kategorije omladinskog pogona odigrale su svoje prvenstvene utakmice, a kakav rezultatu su ostvarili pročitajte u nastavku…

1.OMLADINSKA LIGA PGŽ
Kolo: 4
Kategorija: ML.PIONIRI
Igralište: NK Opatije
Sudac: Antun Lukić ( Kastav )

NK OPATIJA – NK NAPRIJED 9 : 0 ( 5 : 0 )
Rajković (31′ Žanetić), Kos, Buršić (31′ Blagdanić), F.Kinkela, Bolterstein (31′ Jutriša), Ostojić, J.Sinožić, Grgić, K.Kurti, Babajić, Bujas
Trener: Sanjin Pavinčić
Strijelci: 1:0 Denis Babajić u 3′; 2:0 Karlo Ostojić u 15′; 3:0 Denis Babajić u 21′; 4:0 Denis Babajić u 24′; 5:0 Denis Babajić u 25′; 6:0 Kristijan Kurti u 30′; 7:0 Fran Jutriša u 43′; 8:0 Dante Bujas u 56′; 9:0 Denis Babajić u 59′

Dječaci trenera Sanjina Pavinčića i njegovog pomoćnika Marina Golemca, nastavili su svoj pozitivan niz (četvrta pobjeda u isto toliko utakmica) i vrlo dobar ulazak u ovu natjecateljsku sezonu. Suparnici iz Hreljina, jednostavno nisu došli ”do zraka“, protiv više nego dobre prezentacije koju su mlađi pioniri Opatije pokazali u ovom susretu. Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu, a u redovima Opatijaca, ponovo se istaknuo, ove jeseni izrazito efikasan i nezaustavljiv, Denis Babajić s 5 postignutih zgoditaka, uz napomenu da su i svi ostali igrači dali svoj puni doprinos u uvjerljivoj pobjedi.

Kolo: 4
Kategorija: ST.PIONIRI

NK OPATIJA – NK NAPRIJED 4 : 0 ( 2 : 0 )
Bezinović (60′ D.Kinkela), Bubnić, L.Bilajac, Hrmić, M.Šepić (43′ N.Džaja ), Ivančić (45′ Šimunić), A.Sikirica (62′ Vrčković), Pozderac (36′ Vanja), Šimić, Marok Zanet (36′ Frleta ), M.Šepić (53′ Fledrović)
Trener: Saša Lenac
Strijelci: 1:0 Tin Bubnić u 25′; 2:0 Mateo Šepić u 28′; 3:0 Lovro Bilajac u 65′; 4:0 Niko Hrmić u 68′

Nakon poraza u prošlom kolu, stariji pioniri Opatije, ovaj put, pred domaćom publikom, ostvarili su svoju drugu ovosezonsku pobjedu, postigavši u svakom poluvremenu po dva zgoditka.

1. NL NS RIJEKA – KADETI 15/16 – SKUPINA A
Kolo: 2
Kategorija: KADETI
Suci: Igor Bahun ( Rijeka ), Zvonko Radić ( Kastav ), Marinko Drašković ( Rijeka )
Delegat: Čedomir Borčić ( Rijeka )
Doktor: dr Lovro Tkalčić

NK OPATIJA – NK POMORAC 1921 2 : 2 ( 1 : 2 )
Uzelac, A,Džaja, Lončarica (73′ Memeti), Vlah, Smolica, T.Jukičić, Gerčer (67′ Vučković), Surina, Bogolin (73′ A.Sušanj), Pobar (58′ Paro), Varljen (55′ Tešić)
Trener: Đani Sinožić
Strijelci: 1:0 Anton Baltazar Bogolin u 15′, 1:1 Paolo Brnja u 28′, 1:2 Antonio Skočaj u 31′;
2:2 Antonio Gerčer u 58′

Kao i u utakmici prvog kola, kadeti Opatije, ponovo su iz rezultatskog minusa, uspjeli izjednačiti, ali za potpuni preokret ( pobjedu ) više nije bilo ni znanja ni snage. Nakon izjednačenja , obje ekipe su pokušavale doći i do pobjedonosnog zgoditka, ni niti jednima to nije pošlo za nogom.

1. NL NS RIJEKA – JUNIORI – 15/16 – SKUPINA A
Kolo: 2
Kategorija: JUNIORI
Suci: Zvonko Radić ( Kastav ), Igor Bahun ( Rijeka ), Marinko Drašković ( Rijeka )

NK OPATIJA – NK POMORAC 1921 2 : 5 ( 0 : 3 )
Peruč, Žic (57′ Bačvarov), Selimović (62′ Baraba), Šaina, M.Jukičić, Gibičar, Klarić (46′ Kostić), Cetin, Antolović, Nikčević (62′ Bošnjak), Jovanović
Trener: Dalibor Zobić
Strijelci: 0:1 Nenad Stevanović u 11′; 0:2 Luka Sirić u 26′; 0:3 Luka Sirić u 28′; 0:4 Nenad Stevanović u 60′; 0:5 Luka Sirić u 76′; 1:5 Paolo Gibičar u 86′; 2:5 Paolo Gibičar u 87′ s 11m

Juniori Opatije, i u drugoj ovosezonskoj utakmici nisu uspjeli doći do prvih bodova. Bolji su, ovog puta bili suparnici iz Kostrene, koji su već u prvih pola sata, s tri postignuta zgoditka u mreži Opatijaca, riješili pitanje pobjednika. Svoju bolju igru, okrunili su s još dva zgoditka u nastavku, a domaćini su u samoj završnici uspjeli tek smanjiti za konačnih 2 : 5.