NK Opatija: Izvještaji s utakmica mlađih uzrasta

Stariji pioniri doživjeli su pravi brodolom na gostovanju kod Pomorca, dok su mlađi izborili remi.

Opatija – Proteklog, kišnog vikenda, svoje su prvenstvene utakmice odigrali samo mlađi i stariji pioniri, koji su gostovali u Kostreni, i uspjeli dohvatiti samo jedan bod… Stariji pioniri doživjeli su pravi brodolom na gostovanju kod Pomorca. I dok su u prvom poluvremenu ravnopravno parirali, u drugom poluvremenu, dopustili svom protivniku da im “utrpa” 6 komada.

1. OMLADINSKA LIGA PGŽ
Kolo: 6
Kategorija: ML. PIONIRI
Igralište: Žuknica ( Kostrena )
Sudac: Anton Marasović ( Rijeka )

NK POMORAC 1921 – NK OPATIJA 3 : 3 ( 2 : 2 )
NK OPATIJA: Rajković (31′ Žanetić), Bujas, F.Kinkela, Bolterstein (28′ Blečić), Grgić, Jutriša, Babajić, Ostojić (55′ Ljubičić), Mulvaj (48′ Kos), Blagdanić, Buršić (34′ Gvozden)
Trener: Sanjin Pavinčić

Strijelci: 1:0 Julian Tornato u 1′; 2:0 Julian Tornato u 15′; 2:1 Denis Babajić u 22′; 2:2 Fran Jutriša u 30′; 3:2 Julian Tornato u 35′; 3:3 Fran Jutriša u 58′

Nakon prvog poraza (prošle nedjelje od HNK Rijeke), stigao je i prvi ovosezonski remi, izboren na gostovanju u Kostreni, a nakon što su domaći preko svog najboljeg igrača i trostrukog strijelca (Tornato), dva puta vodili. Izjednačujući zgoditak, Opatijci su preko Jutriše postigli u samoj završnici susreta.

Kolo: 6
Kategorija: ST. PIONIRI

NK POMORAC 1921 – NK OPATIJA 7 : 0 ( 1 : 0 )
NK OPATIJA: Bezinović (68′ D.Kinkela), Bubnić, L.Bilajac, Juranović (33′ A.Sikirica), M.Šepić (58′ Frleta), Hrmić, Ivančić , Pozderac (68′ M.Sušanj), Šimić (65′ Vanja), Marok Zanet (55′ N.Džaja ), M.Šepić (36′ Šimunić)
Trener: Saša Lenac

Strijelci: 1:0 Matija Simanović u 26′ iz 11 m; 2:0 Ređep Ređepi u 40′; 3:0 Petar Vukajlović u 50′; 4:0 Kristijan Koraca u 55′; 5:0 Ređep Ređepi u 63′; 6:0 Kristijan Koraca u 66′; 7:0 Ređep Ređepi u 70′

Stariji pioniri doživjeli su pravi brodolom na gostovanju kod Pomorca. I dok su u prvom poluvremenu ravnopravno parirali, u drugom poluvremenu, dopustili svom protivniku da im “utrpa” 6 komada.