NK Opatija: Izvještaji s utakmica mlađih uzrasta @ Crikvenica, Opatija

Luka Krpan (br. 7) netom prije postizanja jednog od svojih 7 zgoditaka

Zbog neuobičajeno velikih oborina koje su prošle nedjelje pale na našem području, kadeti i juniori svoje utakmice s vršnjacima iz NK Krka morali su odgoditi. Izvještaje mlađih i starijih morčića te mlađih i starijih pionira pročitajte u nastavku teksta.

Opatija – Još jedan nogometni vikend u kojem su mladi nogometaši NK Opatije odigrali svoje prvenstvene utakmice je iza nas. Da u nedjelju nije bilo kiše koja je, kao što smo mogli pročitati u medijima, bila ne obilna, nego puno više od toga, u ovom izvještaju mogli bi pročitati i o nastupima kadeta i juniora. No, oni su zbog neuobičajeno velikih oborina, svoje utakmice s vršnjacima iz NK Krk morali odgoditi.

Denis Babajić slavi svoj prvi zgoditak u  crno-bijelom dresu

Denis Babajić slavi svoj prvi zgoditak u crno-bijelom dresu

Najmlađi registrirani igrači (mlađi i stariji morčići) ugostili su na svojem travnjaku suparnike iz Kostrene iz NK Pomorca, koje su proteklih godina u obje kategorije relativno lako i uvjerljivo pobjeđivali. No, ovog puta je to malo drugačije izgledalo, mlađi morčići su doživjeli težak i bolan poraz (nakon što su u prethodnom kolu protiv najtežeg protivnika, NK Rijeke, odigrali više nego solidnu partiju), dok su stariji morčići nastavili tradiciju i ubilježili relativno laganu pobjedu.

Pioniri, mlađi i stariji, gostovali su u Crikvenici i odmjerili snage s domaćinima, NK Crikvenicom i ubilježili dvije pobjede. Mlađi pioniri su imali teži zadatak i nakon početnog vodstva Crikveničana, do kraja prvog poluvremena uspjeli su izjednačiti, a do kraja utakmice i potpuno preokrenuti rezultat u svoju korist i na kraju minimalno pobijedili. Dok su stariji pioniri, u prvom poluvremenu “lomili” svoje protivnike i pred sam kraj poveli, da bi ih u drugom skroz “slomili” i na kraju uvjerljivo porazili.

NK OPATIJA – NK POMORAC 2 : 9 ( 0:3 )
Žanetić, Krmpotić, Dolinšek, Somborac, Zorica, Mulvaj, K.Kurti, Bujas, V. Bogolin, Šafarek, Hrvatin, Kufner
Trener: Marin Golemac

Strijelci: 0:1 David Rožajac u 10′; 0:2 Luka Krpan u 12′; 0:3 Luka Krpan u 14′; 0:4 Luka krpan u 27′; 1:4 Kristijan Kurti u 30′; 1:5 Luka Krpan u 34′; 2:5 Dante Bujas u 35′; 2:6 Luka Krpan u 38′; 2:7 Luka Krpan u 40′; 2:8 Luka Krpan u 44′; 2:9 David Rožajac u 48′

Liburnija.net: Mlađi morčići

Kolo: 2
Kategorija: STARIJI MORČIĆI

NK OPATIJA – NK POMORAC 5 : 1 ( 2:1 )
Diković, Buršić, Kinkela, Traub, Babajić, J.Sinožić, Mešić, T.Blečić, Gvozden, Puhar, Pepelnik, Jozak
Trener: Dražen Krnjatić

Strijelci: 1:0 Juraj Sinožić u 17′; 2:0 Dominic Traub u 21′; 2:1 Vanja Rebić u 22′; 3:1 Denis Babajić u 26′; 4:1 Frane Kinkela u 38′; 5:1 Denis Babajić u 49′

Liburnija.net: Stariji morčići s trenerom Draženom Krnjatićem

1. OMLADINSKA LIGA PGŽ
Datum: 29.09.2013.
Kolo: 4
Kategorija: MLAĐI PIONIRI
Igralište: Gradski stadion ( Crikvenica )
Sudac: Slaven Metuzalem ( Rijeka )

NK CRIKVENICA – NK OPATIJA 1 : 2 ( 1:1 )
Bezinović, Marok Zanet ( 35′ Sušanj ), Pozderac, Hrmić (31′ Juranović ), L.Bilajac, A.Sikirica (35′ Horvatić ), Šepić (35′ Vanja ), Šimić, Čizmarević, Ivančić, Ajanović
Trener: Igor Tkalčević

Strijelci: 1:0 Marin Jurčić u 15′; 1:1 Andrej Čizmarević u 25′; 1:2 Filip Šimić u 46′

Liburnija.net: Mlađi pioniri s trenerom Tkalčevićem

Kolo: 4
Kategorija: PIONIRI

NK CRIKVENICA – NK OPATIJA 0 : 5 ( 0:1 )
Ravlić ( 50′ Vrkić ), Varljen ( 36′ Paro ), Smolica, M.Jukičić, T.Jukičić, Tešić, Gerčer (42′ Josipović ), Pobar (50′ Memeti ), Surina, B.Bogolin (42′ Vlah ), Lončarica
Trener: Goran Brajković

Strijelci: 0:1 Karlo Surina u 34′; 0:2 Raul Smolica u 37′; 0:3 Baltazar Bogolin u 41′ iz 11 m; 0:4 Patrik Vlah u 50′; 0:5 Dino Tešić u 55′

Liburnija.net: Stariji pioniri...

Liburnija.net: Stariji pioniri…