NK Opatija: Juniori pobijedili, kadeti poraženi @ Krk

NK Opatija - juniori

NK Opatija – juniori

Vratili su se s polovičnim uspjehom, minimalnim porazom kadeta i uvjerljivom pobjedom juniora. Detalje provjerite u nastavku teksta.

Krk – Poput seniora kadeti i juniori su proteklog vikenda otvorili proljetni dio prvenstva gostovanjem na Krku, kod istoimenog domaćina. Vratili su se s polovičnim uspjehom, minimalnim porazom kadeta i uvjerljivom pobjedom juniora.

Obje utakmice odigrane su po teškom za igru (blatnjavom) terenu, posebno se to odnosi na juniore. Da su kadeti realizirali kazneni udarac s 11 m u 25′ možda su se i oni mogli vratiti kući neporaženi, jer penal koji nisu iskoristili Opatijci, domaćini su uspjeli, minutu prije kraja utakmice i na taj način, pretekli na tablici direktnog suparnika.

Juniori su rutinski odradili utakmicu protiv pretposljednje ekipe na tablici, a posebno se efikasnošću (s 4 postignuta zgoditka) istaknuo Nikolas Rafael Lanos Lohinski. S nova tri boda, juniori su zadržali visoku, drugu poziciju na tablici. Slijedeće utakmice obje kategorije igraju za 14 dana kada na domaćem travnjaku dočekuju ekipu NK Naprijed iz Hreljina

2 HNL ZAPAD – PODSKUPINA A
Kolo: 15
Kategorija: KADETI
Igralište: Josip Uravić Pepi – Krk
Suci: Danijel Trbulin ( Rijeka ), Marinko Drašković ( Rijeka ), Luka Šegota ( Rijeka )
Delegat: Zvonko Sobol ( Rijeka )
Liječnik: dr Žarko Šunjić

NK KRK – NK OPATIJA 3 : 2 (2:1)
NK OPATIJA:
Opalić (74′ Ravlić ), Žic , Kostić Vrdoljak, Poljak, Klarić, Cetin, Nikčević , Rupnik , Cetin, Baraba ( 53′ Blašković ), Šaina
Trener: Đani Sinožić

Strijelci: 0:1 Niko Nikčeviž u 12′; 1:1 Josip Dujmović u 22′; 2:1 Luka Turčić u 32′; 2:2 Andrej Rupnik u 61′; 3:2 Luka Posel u 79′ iz 11 m

Liburnija.net: Kadeti NK Opatija

Kolo: 15
Kategorija: JUNIORI
Suci: Marinko Drašković ( Rijeka ), Danijel Trbulin ( Rijeka ), Luka Šegota ( Rijeka )

NK KRK – NK OPATIJA 0 : 5 (0:2)
NK OPATIJA:
Mulić, Juraga, Martinčić (46′ Trošelj ) , Kovačević, Srok, Đ.Kurti , Mrzlić , Lohinski, Radan, Ciceran , T.Prpić
Trener: Dalibor Zobić

Strijelci: 0:1 Mateo Nrzlić u 30′; 0:2 Nikolas Rafael Lanos Lohinski u 35′; 0:3 Nikolas Rafael Lanos Lohinski u 57′; 0:4 Nikolas Rafael Lanos Lohinski u 61′; 0:5 Nikolas Rafael Lanos Lohinski u 88′