NK Opatija: Kadeti i juniori odigrali odgođene utakmice

U 59. minuti utakmice nakon prekršaja nad domaćim igračem došlo je do međusobnog naguravanja i tuče u kojoj su sudjelovali svi igrači domaće i gostujuće momčadi.

Opatija – Ove srijede odigrala se odgođena utakmica 21. kola, 2. Hrvatske nogometne lige, zapad u kojoj su kadeti i juniori ugostili suparnike iz Senja. Rezultate u provjerite u nastavku teksta.

2. HNL ZAPAD – PODSKUPINA A
Kolo: 21
Datum: 27.03.2013.
Kategorija: KADETI
Igralište: NK Opatije
Suci: Paolo Jakovašić ( Pobri ), Robi Stojaković ( Lovran ), Alen Bošnjak ( Kastav )
Delegat: Zdravko Jurinjak ( Delnice )
Liječnik: dr. Ivan Rosović

NK OPATIJA – NK NEHAJ 8 : 1 ( 5 : 1 )
NK OPATIJA: Peruč, Ciceran, Pavešić, Mahulja ( 61′ Poljak ), Trošelj, Mohorovičić (47′ Martinčić ), Rupnik (55′ Klarić ), Bobinac, Mrzlić (71′ Rigović ), Bojić, Tercolo ( 65′ Antlović )
Trener: Đani Sinožić

Strijelci: 0:1 Filip Šebalj 3′; 1:1 Domonik Mohorovičić u 10′; 2:1 Mateo Mrzlić u 14′; 3:1 Domagoj Bobinac u 24′; 4:1 Dorijan Bojić u 35′; 5:1 Dorijan Bojić u 40′; 6:1 Nevio Klarić u 58′; 7:1 Dorijan Bojić u 64′; 8:1 Nevio Klarić u 79′.

Liburnija.net: Kadeti s trenerom Đanijem Sinožićem

Kolo: 21
Kategorija: JUNIORI
Suci: Robi Stojaković ( Lovran ), Paolo Jakovašić ( Opatija ), Alen Bošnjak ( Kastav )
Delegat: Željko Pjevac ( Delnice )

NK OPATIJA – NK NEHAJ 2 : 0 ( 1 : 0 ) – Prekid
NK OPATIJA: Alibašić ( 46′ Uni ), Šaina , Kovačević, Hasičić, Hepp, Francetić, Kudrić ( 46′ Pribanić ), T.Sinožić, Carerra, Klarin, Srok
Trener: Dalibor Zobić

Strijelci: 1:0 Mateo Srok u 24′; 2:0 Mateo Srok u 54′

U 59. minuti utakmice nakon prekršaja nad domaćim igračem došlo je do međusobnog naguravanja i tuče u kojoj su sudjelovali svi igrači domaće i gostujuće momčadi. Nakon što su treneri ekipa i službeni predstavnici klubova smirili situaciju, gostujući igrači su napustili teren te je u 60. minuti sudac utakmice istu prekinuo.

Liburnija.net: Juniori s trenerom Daliborom Zobićem