NK Opatija: Kadeti ostvarili visoku pobjedu

nk_opatija_medulin-1…neki igrači su se oprostili od kadeta i druge godine ih čeka juniorska sezona…
…gosti su dobro ušli u utakmicu i već u 7′ načeli su mrežu domaćina…

Opatija – U zadnjoj utakmici ove sezone Opatijci su poboljšali gol razliku protiv ekipe NK Crikvenica. Domaćini su počeli s desetoricom igrača, jer ih se nije skupilo dovoljno. Gosti su dobro ušli u utakmicu i već u 7′ načeli mrežu domaćina.
Tadić pogađa gostujućeg igrača u petu i lopta je odbija u gol 0:1. Igrala se 10′ kada je Francetić pronašao natrčalo Tadića koji pogađa i povisuje vodstvo 0:2.Gosti nisu posustajali i u 15 ‘ zabija Francetić 0:3.
U 17 ‘ još jedna stopostotna šansa za goste. Francetić šalje loptu na drugu stativu na koju natrčava Margetić i umjesto da povisi vodstvo on šalje loptu u nebesa. U 35′ minuti Bečić pronalazi Tadića koji matira vratara i postavlja rezultat s kojim se išlo na odmor 0:4.
U drugom poluvremenu gosti nisu posustajali. Opet je Francetić uposlio Tadića koji zabija za 0:5.Domaćini se nisu trudili ni zabiti počasni zgoditak, ali su gosti uzvratili. Sada u zamijenjenim ulogama Tadić upošljava Francetića koji rutinerski zabija 0:6. U 60′ nakon dobre lopte Sroka prema Tadiću koji s lakoćom danas zabija 0:7.Gosti su se poigravali s domaćinima i lako dolazili u šanse .Već u 65’ Francetić se je riješio stopera s leđa i prizemnim udarcem matira nemoćnog golmana 0:8. Igrala se 70 minuta kada je Marinčić izveo korner koji domaćini loše izbijaju i lopta dolazi do usamljenog Ribarića koji plasiranim udarcem povisuje vodstvo 0:9. I za kraj Francetić ulazi u šesnesterac i puca kroz blok, a lopta od stative ulazi u mrežu domaćina za konačnih – 0:10.
– Neki igrači su se oprostili od kadeta i druge godine ih čeka juniorska sezona. To bi bilo to od Kadeta za ovu godinu, a nadamo se da ćemo vas i druge godine obavještavat i razveseljavati s našim rezultatima, poručili su opatijski kadeti.
Crikvenica : Opatija – 0 : 10