NK Opatija: Morčići i pioniri u akciji…

nk_opatijaa-sm…izvještaje s utakmica omladinskih uzrasta, odigranih proteklog vikenda pročitajte u nastavku…
…mlađi morčići, s velikom gol razlikom, izgubili su od kolega s Krimeje…

Opatija – Seniorska ekipa opatijskog nogometnog kluba, izgubila je prošlog vikenda utakmicu protiv Senjana, no mlađi uzrasti bili su uspješni u nadmetanju sa svojim kolegama. Jedni poraz zabilježili su Mlađi morčići, dok su Stariji morčići, Mlađi pioniri i Stariji pioniri slavili.
Izvještaje s utakmica omladinskih uzrasta, odigranih proteklog vikenda pročitajte u nastavku…

NK ORIJENT – NK OPATIJA 10 : 1 (2:1)
Bolterstein, Uljanić, Kaftanić, N.Džaja, Blečić, Sinožić, Pozderac, Čule, Diković, Peruč, Buršić, Pepelnik, Šafarek, Traub
Trener: Boris Petrovčić
Strijelci: 1:0 Matteo Todorović u 6′, 1:1 Tin Blečić u 14′, 2:1 Karlo Savić u 22′, 3:1 Matteo Todorović u 30′, 4:1 Muhamed Kelemendi u 32′, 5:1 Matteo Todorović u 35′, 6:1 Dario Rački u 36′, 7:1 Borna Černeka u 43′, 8:1 Matteo Todorović u 44′, 9:1 Matteo Todorović u 46′, 10:1 Matteo Todorović u 48′
Nakon prve više nego rezultatski uspješne domaće utakmice protiv susjeda iz Lovrana, mlađi morčići u crno bijelim dresovima, na gostovanju na Krimeji, nisu se baš proslavili. Doživjeli su težak poraz, u utakmici koja je u prvom poluvremenu bila donekle ravnopravna, (više rezultatski nego po igri ), da bi u drugom poluvremenu doslovce ”nestali“ s igrališta, što su dječaci iz Orijenta iskoristili i do vrha napunili mrežu Opatijaca. Dan i utakmica za brzi zaborav,…što se tiče Opatije, a za Mattea Todorovića iz Orijenta, utakmica za pamćenje i dugo sjećanje.
Kategorija: Stariji morčići
Kolo: 2

NK ORIJENT – NK OPATIJA 0 : 1 (0:1)
Šepić, Juranović, Maravić, Nikolac, Sikirica, Šimić, Bilajac, M.Zelenika, Čejvanović, M.Cvetko, A. Cvetko
Trener: Zoran Cofer Kliner
Strijelac: 0:1 Filip Šimić u 4′
Za razliku od svojih mlađih kolega, stariji morčići su se na gostovanju na Krimeji predstavili u vrlo dobrom izdanju i dobrom i kvalitetnom igrom (čak bi se moglo reći i čvrstom iako se radi o dječacima starim 10 godina) izborili minimalnu ali zasluženu pobjedu. Jedini strijelac Filip Šimić na početku utakmice, iz jedne brze protuakcije, ispred gola domaćina bio je najspretniji i uz malo sreće uspio ubaciti loptu u mrežu. Domaći su se svojski trudili kako bi eventualno izjednačili, ali su dječaci iz Opatije pokazali kako se znaju znalački obraniti, ali i opasno zaprijetiti. No, do kraja, vrlo izjednačene i zanimljive utakmice, rezultat se nije mijenjao.

NK OPATIJA – NK ZAMET 3 : 1 (0:0)
Vrkić (31′ Uzelac), Gerčer, Kozina, Srok, Zovko (46′ Brckan ), Varljen, Memeti (31′ Pobar), Gecaj (31′ Paro), Tešić (46′ Matulja), Flego (46′ Šimić), Jukičić (46′ A.Džaja )
Trener: Igor Tkalčević
Strijelci: 1:0 Dino Tešić u 37′, 2:0 Kristijan Flego u 43′, 2:1 Luka Stojković u 50′, 3:1 Toni Srok u 59′
Kategorija: Stariji pioniri
Kolo: 4

NK OPATIJA – NK ZAMET 3 : 1 (1:0)
Peruč, Rupnik (69′ A.Zelenika), Vrdoljak, Mataija (32′ Antolović), Tercolo, Jugo (47′ Cetin), Brubnjak (66′ Žic), Mohorovičić (54′ Aganović), Poljak, Šaina, Kružić
Trener: Siniša Ćaleta
Strijelci: 1:0 Teo Mataija u 21′, 1:1 Dario Škibola u 56′, 2:1 Robin Kružić u 62′, 3:1 Robin Kružić u 67′
Liburnija.net: Nogometni klub Opatija - Stariji pioniri