NK Opatija: Morčići uspješniji od vršnjaka @ Lovran

Liburnija.net: Mlađi morčići s trenerom Borisom Petrovčićem

U nastavku teksta pročitajte izvještaje s utakmica mlađih i starijih morčića Opatije.

Lovran – U odgođenoj utakmici 5. kola Lige morčića, mlađi i stariji morčići Opatije zamijenili su domaćinstvo sa susjedima Lovrancima i na njihovom igralištu odigrali prvenstvene utakmice u kojima su bili uspješniji od svojih suparnika.

Strijelac tri zgoditka Juraj Sinožić u akciji

LIGA MORČIĆA
Kategorija: ML. MORČIĆI
Igralište: Lokva ( Lovran )
Sudac: Nikica Zupčić ( Rijeka )

NK OPATIJA – NK LOVRAN 5 : 1 ( 1 : 0 )
Bolterstein, K.Kurti, Diković, Šafarek, V.Bogolin, J.Sinožić, Priskić, Mulvaj, T.Blečić, Peruč, Gvozden, Bujas
Trener: Boris Petrovčić

Strijelci: 1:0 Juraj Sinožić u 20′; 2:0 Erik Šafarek u 32′; 3:0 Juraj Sinožić u 35′; 4:0 Juraj Sinožić u 40′; 5:0 Antonio Peruč u 48′; 5:1 Adrian Sirotnjak u 50′

Dječaci trenera Petrovčića upisali su još jednu pobjedu u lokalnom derbiju s Lovranicma, u utakmici u kojoj su dugo lomili otpor “žilavih” Lovranaca. No, na kraju, zaslužena pobjeda dječaka u crno-bijelim dresovima.

Liburnija.net: Stariji morčići s trenerom Draženom Krnjatićem

Kategorija: ST. MORČIĆI

Din Pozderac strijelac dvaju pogotka

NK OPATIJA – NK LOVRAN 3 : 1 ( 1 : 1 )
N.Džaja, Pozderac, Traub, Zanet Marok, Kaftanić, Kumičić, Ajanović, Buršić, Hrmić
Trener: Dražen Krnjatić

Strijelci: 1:0 Dominic Traub u 8′; 1:1 Frane Grgić u 12′; 2:1 Din Pozderac u 40′; 3:1 Din Pozderac u 48′

Stariji morčići odigrali su “tvrdu” i rezultatski neizvjesnu utakmicu, posebno u prvom poluvremenu. Na kraju, ipak su uspjeli svoju dominaciju “naplatiti” u drugom poluvremenu i s dva zgoditka Dina Pozderca iz Lovrana u Opatiju “odnijeli” tri boda.