NK Opatija: Poraz na gostovanju u Crikvenici

nk_opatija_seniori_2012_13

Crikvenica / Opatija – U 26. kolu 3 HNL Zapad prva ekipa Opatije gostovala je u Crikvenici kod istoimenog protivnika. U utakmici u kojoj je trener Zoran Bogolin, odmarao nekoliko standardnih prvotimaca (zbog finala Županijskog kupa koji se igra u utorak, 07.05.2013. na Rujevici), domaća ekipa povela je vrlo rano i već u 17 ‘ vodila s 2 : 0.

U drugom poluvremenu, igrači Crikvenice povećali su vodstvo na 3 : 0, da bi Opatijci u samoj završnici susreta preko dvostrukog strijelca Damira Radomira smanjili na 3:2 i kraj utakmice učinili vrlo dramatičnim. No, domaći su ipak uspjeli sačuvati minimalno vodstvo i konačnu pobjedu.

NK CRIKVENICA – NK OPATIJA 3:2
Gradski stadion
Gledatelja: 120
Sudac: Brusić (Čavle)
Strijelci: 1:0 Pišković (8′), 2:0 Jovanović (17′), 3:0 Pišković (62′), 3:1 Radomir (73′), 3:2 Radomir (89′)

NK Crikvenica: Mustapić, Jug, Antić, Uremović, Špalj, Kuna, (72′ Krišković), Pišković, Jovanović (90′ Mišković), Pejić, Butorac, Gašparović (46′ Smojver)

NK Opatija: Vukić, Samardžija (46′ Tokić), Zobić, J. Matovina, Mance, Gačanin (46′ Šuker), Radomir, Žgomba, Šimić (57′ A. Matovina), Erceg