NK Opatija – Preokretom u završnici do pobjede

Arhiva

Trener Opatijaca, „stariji“ Bogolin, na početku drugog dijela, izvršio je dvije zamjene, čime je agresivnost i igra domaćih igrača, poprimila sasvim drugačiju sliku u usporedbi s prvim poluvremenom.

Rijeka – Najvažniji trenuci utakmice između Opatije i krapinskog Zagorca, zbili su se nakon regularnih 90 minuta. A Opatijci već drugu utakmicu za redom bodove osvajaju u sudačkoj nadoknadi. I kao što je prošle subote pobjedu donio Šolić, danas je u posljednjim minutama utakmice, najprije Pejanović poravnao, a mladi Baltazar Bogolin pogodio za konačnih 3:2 i nova tri boda. U prvom poluvremenu, gosti su diktirali igru i dominirali terenom, i tu svoju nadmoć te dominaciju, do kraja prvog poluvremena, okrunili su vodstvom od dva zgoditka.

Po već uobičajenom receptu, trener Opatijaca, „stariji“ Bogolin, na početku drugog dijela, izvršio je dvije zamjene, čime je agresivnost i igra domaćih igrača, poprimila sasvim drugačiju sliku u usporedbi s prvim poluvremenom, te su Opatijci, bili momčad, koja je u drugom poluvremenu, dominirala i stvarala prigode pred gostujućim vratima. Takav pristup i igra, najprije je donijela smanjenje, a potom, u sretnoj završnici preokret i pobjedu.

3. HNL ZAPAD
Datum: 06.10.2018.
Kolo: 8
Kategorija: SENIORI
Igralište: Kantrida
Suci: Jakov Maleš (Zagreb), Kristijan Brezić (Zagreb), Hrvoje Radić (Zagreb),4.sudac: Ivan Podgorski-Boček (Zagreb)
Delegat: Nedjeljko Kozlovac (Jastrebarsko)

NK OPATIJA – NK ZAGOREC 3 : 2 ( 0 : 2 )