NK Opatija: Remi i pobjeda u prijateljskim susretima

nk_opatija_sm_sto-1…u prvoj utakmici, protiv Pomorca, Opatijci su slavili s 3 : 0…
…u jučerašnjoj utakmici bila je uspješnija momčad Halubjana…

Opatija – U prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva danas su nogometaši NK Opatije ugostili susjednog četvrtoligaša NK Halubjan iz Viškova.
Gosti su se pokazali spremnijim i pobijedili s 1 : 0, pogotkom Plecića sredinom prvog poluvremena. Domaći trener Zoran Bogolin pružio je priliku svim raspoloživim igračima sastavivši za svako poluvrijeme pomalo neobičan sastav.
Pa su tako u prvom poluvremenu, koje je odigrano po prekrasnom sunčanom i prohladnom vremenu u crno-bijelim dresovima igrali: Milenković, Iskra, Erceg, Zobić, Krnjatić, Tokić, Kirigin, Mance, Matovina, Saleš, Radomir, dok su u drugom poluvremenu svojih 45 minuta, nakon što se sakrilo sunce, po vrlo hladnom vremenu, dobili Jakopović, Tkalčević, Matković, Nuaj, Vlatković, Petričić, Matijević, Rukavina, G.Brajković, Kremenović, Šuker.
Za razliku od domaćina, gostujući trenerski tandem Radaković – Pugelj, zbog relativno ranog početka utakmice i radnog dana, na raspolaganju je imao samo trinaestoricu igrača.
Nekoliko dana ranije, točnije, u nedjelju 23. siječnja Opatijci su odigrali susret protiv kolega iz Pomorca. U ovoj utakmici domaći igrači bili su uspješniji, te su rezultatom 3 : 0 savladali kolege iz Kostrene. Pogotke za domaću ekipu postigli su Radomir, Šuker i Vlatković.

Liburnija.net: Seniorska ekipa NK Opatija...

Liburnija.net: Trenutni poredak na tablici...