NK Opatija: Remi u Labinu i skok na prvo mjesto 3. HNL zapad

Od 13. minute poveli su gosti preko Čubelića koji je s dva metra od gola pogodio mrežu nakon greške u domaćoj obrani. Kompletan izvještaj pročitajte u nastavku teksta.

Labin – U drugoj uzastopnoj utakmici u kojima su im protivnici bili veliki favoriti, nogometaši Rudara uspjeli su ostati neporaženi i sada puni samopouzdanja mogu na noge danas posrnulom Orijentu.

Utakmica zaista nije bila atraktivna ”za oko“, obilovala je samo nervozom i sudačkim greškama. Od 13. minute poveli su gosti preko Čubelića koji je s dva metra od gola pogodio mrežu nakon greške u domaćoj obrani. Ipak, domaća publika uspjela je podignuti labinske nogometaše pa su do kraja poluvremena prijetili Juričić, Matulja i Čudić, sva trojica nakon odbijanaca u šesnaestercu.

U drugom poluvremenu gotovo da i nije bilo starta ”bez priče“, a sudac utakmice je u nastavku podijelio četiri žuta kartona. Ipak, u 69. minuti su tribine vidjele toliko željeni pogodak. Mehić je ubacio, dva obrambena igrača Opatije se sudarila, lopta stigla do Matulje koji je šutirao u golmana od kojeg se lopta odbila do Čudića koji iz neposredne blizine gađa rašlje za 1:1. Do kraja utakmice Opatijci nešto opasniji, ali nisu uspjeli stvoriti niti jednu stopostotnu prigodu pa je bod ostao u Labinu. Ipak, dvaput su zaprijetili, jednom Rudan, a najbolju prigodu imao je u 87. Bjelanović.

NK RUDAR – NK OPATIJA 1:1