NK Opatija: Remi u Zelini

nk_opatija_osijek-1…ekipa NK Zelina krenula je u utakmicu odlučnije i agresivnije, te je nakon 10′ povela…
…u zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva NK Opatija dočekuje ekipu iz Buja…

Opatija – Derbi 16.kola 3. HNL Zapad odigran je u Sv. Ivanu Zelini pred petstotinjak gledatelja. Domaćin, ekipa NK Zelina krenula je u utakmicu odlučnije i agresivnije. te na samom početku utakmice, u 10 minuti povela 1 : 0.
Svoju bolju igru u prvom poluvremenu igrači Zeline naplatili su u 34 minuti kad su povećali svoje vodstvo na 2:0. U nastavku, gosti iz Opatije pokazuju da nisu slučajno visoko plasirani na ljestvici i u razmaku od 47′ do 53′ preko Mancea i Vlatkovića poravnavaju rezultat na 2 : 2, što je bio i konačni rezultat današnje utakmice.
Iako “samo” s jednim bodom, i “padom” na 5. mjesto na ljestvici, Opatijci se s gostovanja kod jesenskog prvaka ipak vraćaju zadovoljni jer su nastavili svoj niz bez poraza i ostali su na istom razmaku u odnosu na lidera NK Zelinu.
U zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva NK Opatija dočekuje na domaćem travnjaku goste iz Buja.
NK ZELINA – NK OPATIJA 2:2
Igralište u Svetom Ivanu Zelini

Gledatelja: 500
Sudac: Nikola Grgurić (Kutina)
Strijelci: 1:0 Marošević (10′), 2:0 Mesec (36′), 2:1 Mance (47′), 2:2 Vlatković (55′).
Žuti kartoni: Mladiček, Ivanušić (Zelina), Rudan, Mance (Opatija).
NK ZELINA: Kranjčec, Ivanušić, Melnjak, Kotarski, Mladiček, Slunjski, Šušković (od 68′ Štorga), Juroš (od 77′ Jonjić), Mesec, Marošević, Kiš
NK OPATIJA: Jakopović, Samardžija (od 46′ Mance), Tkalčević, Zobić, Tokić, Krnjatić, Noval (od 46′ Vlatković), Šuker, Rudan (od 90′ Kirigin), Kolić, Šimić

Liburnija.net: Seniorska ekipa NK Opatija...