NK Rijeka 2 porazila Grobničan

...ilustracija...

…ilustracija…

Iako je Grobničan na odmor otišao s vodstvom od 2:0, igrači Renata Pilipovića u nastavku su zaigrali znatno angažiranije i s tri pogotka preokrenuli rezultat u svoju korist.

Rijeka – Nogometaši Rijeke 2 slavili su rezultatom 3:2 na gostovanju kod Grobničana u pripremnoj utakmici pred premijernu trećeligašku sezonu koju 30. kolovoza otvaraju gostujućom utakmicom u Svetom Ivanu Zelini. Iako je Grobničan na odmor otišao s vodstvom od 2:0, igrači Renata Pilipovića u nastavku su zaigrali znatno angažiranije i s tri pogotka preokrenuli rezultat u svoju korist.

Preokret je inicirao Gerald Diyoke lijepim udarcem s 20-ak metara u malu mrežu domaćeg vratara, a okončala su ga dva dojučerašnja kadeta. Najprije je Ivan Lucić nakon driblinga pogodio sa 16 metara, a onda Andrija Filipović glavom sproveo u mrežu ubačaj Mate Miloša. Bijeli su pritom i promašili jedanaesterac.

Za Rijeku su igrali: Raspor, Vidas, Bagadur, Collins, Sošić, Gerald, Kokorović, Marciuš, Dangubić, Filipović, Solomon (još su igrali: Bilandžić, Nwolokor, Budan, Lucić, Bulić, Miloš, Mršić, Biasiol, Sani, Mrdeša).