Nogometaši Opatije sezonu startali porazom @ Krk

U sudačkoj nadoknadi, nakon centaršuta Rudana, Radomir samo ublažuje poraz za konačan rezultat 2 – 1.

Krk – Nogometaši Opatije jučer su odigrali prvu utakmicu novoformirane Međužupanijska lige. Prošlogodišnji prvaci svoje prvo gostovanje imali su na Krku kod istoimenog domaćina. U 3′ nakon pogreške gostujuće obrane, Tucaković sam izbija pred vratara Milenkovića i s lakoćom zabija za vodstvo domaćina od 1:0. U 13′ Rudan prolazi domaćeg igrača i gura odličnu povratnu loptu, ali nažalost nema nikoga na povratnoj.

Dunković u 17′ prekrasnom loptom pronalazi Rudana koji ponovo gura povratnu loptu. ali ovaj put Vrdoljak kasni i suparnik izbija u korner. Rudan u 19′ iz kornera pronalazi Dunkovića koji puca u blok, a u 21′ dolazi do još jedne šanse gostiju, ali vratar odlično brani i u kontri Zec ima odličnu priliku te puca pokraj gola. U 35′ odlična solo akcija Kovačevića koji gađa s nekih 16 m, ali Milenković odlično brani. Drugo poluvrijeme otvorio je odličan udarac Dadića s 30-ak metara, ali Tomašić odličnom reakcijom brani. 78′ donijela je dobru akciju gostiju. Poslije centaršuta Rudana, Radomir promašuje gol glavom, dok samo osam minuta poslije Bajramović lijepo zabija za vodstvo domaćina 2:0. U sudačkoj nadoknadi, nakon centaršuta Rudana, Radomir samo ublažuje poraz za konačan rezultat 2 – 1.

NK KRK : NK OPATIJA 2-1
Igralište: Josip Uravić Pepi – Krk
Suci: Merle, Skender, Barbić (svi Rijeka)

NK KRK: Tomašić, Konjić, Maglić, Nenadić, Bošnjak (58.min) Turčić, Kovačević, Tucaković, Pejanović (73.min Lugušić), Kurolt, Jurasić, Zec (76.min. Bajramović)

NK OPATIJA: Milenković, Juraga (46.min Matovina), Hasičić (46 min. Krešić), Brozović, Dunković, Šuker, Rudan, Rukavina, Vrdoljak (55 min. Radomir), Dadić, Erceg