Održan 19. tradicionalni tenis turnir ‘Rukavac Open 2014’

19_rukavac_open_tenis (1)

Na kraju su podijeljena zaslužena odličja i bogate nagrade sponzora te se fešta uz roštilj protegnula duboko u noć.

Rukavac – U periodu od 14 do 22. lipnja održavao se 19. tradicionalni tenis turnir ‘Rukavac Open 2014’ u organizaciji Tenis kluba Rukavac.

Natjecalo se 60 igrača iz regije u tri kategorije i to: -40, 40- 55 i +55. Turnir je uvršten u kalendar Hrvatske unije tenisača te se boduje za rang liste. Najuspješniji među mladima bio je Dijego Ujčić, 2. mjesto osvojio je Dean Kinkela, a 3. mjesto podjelili su Davor Volarić i Alesia Bučković ujedno i najmlađa sudionica turnira.

19_rukavac_open_tenis (2)

Kategorija 35-55 bila je najbrojnija. Od 25 tenisača 1.mjesto pripalo je Siniši Ivić, 2. mjesto osvojio je Hrvoje Margan, a 3. mjesto podjelili su Alen Radmanović i Sanjin Kurević.

U kategoriji +55 najuspješniji je bio Tihomir Kosjek, 2. mjesto pripalo je Zoranu Kraljević, a 3. mjesto su podjelili Zdravko Walter i Vito katavić

Na kraju su podijeljena zaslužena odličja i bogate nagrade sponzora te se fešta uz roštilj protegnula duboko u noć, a turnir je održan pod pokroviteljstvom Općine Matulji.