Održan turnir u badmintonu "Rukavac Open"

badminton_sm…nakon odigranih finala po skupinama te proglašenja pobjednika, uslijedila je zabava uz roštilj…
…slijedeći turnir, u parovima, održati će se krajem lipnja, povodom proslave Petrove…

Rukavac – Turnir u badmintonu ”Rukavac Open 2011.”, održan na sportskim terenima u Rukavcu, okupio je 40 natjecatelja iz Rijeke, Opatije i Rukavca koji su se nadmetali u okviru Županijske sportsko-rekreativne lige.
Maja Tuhtan pobijedila je u konkurenciji žena do 35 godina, Katija Rubeša bila je druga, dok je Petra Jerkić zasjela na treće mjesto. U konkurenciji žena starijih od 35 godina slavila je Marija Šimić Hlača, drugo mjesto osvojila je Vanja Jelušić, a treća je bila Tatjana Jurdana.
U muškoj konkurenciji rekreativaca mlađih od 35 najbolji je bio Vedran Štefanek, drugi je bio Joško Bačić, a treći Marko Šepić.
Mauro Prodan trijumfirao je u konkurenciji starijih od 35 godina ispred Dražena Šćulca te Aleksandra Franjula. Nakon odigranih finala po skupinama te proglašenja pobjednika, uslijedila je zabava uz roštilj koja se protegnula dugo u noć, a organizatori iz Badminton kluba ”Rukavac” najavili su i turnir u parovima u lipnju, povodom proslave blagdana Petrove.
– Zadovoljni smo što ovaj dinamičan sport iz dana u dan okuplja sve više poklonika te kroz međusobnu suradnju klubova badminton u regiji dižemo na višu razinu, rekao nam je Marko Šepić iz BK Rukavac koji je ujedno i organizator ovog uspješnog turnira.