VIDEO/FOTO Opatija i Solin podijelili bodove na Kantridi

Rijeka – NK Opatija i NK Solin podijelili su bodove u zaostaloj utakmici Druge HNL.

Gosti su od početka utakmice postavili visok tempo i otvarali prilike, no poveli su domaćini. U 28. minuti, nakon ubačaja Malokua s desne strane Bogulin je neometano postigao pogodak glavom.

Nakon toga Opatijci su „zbili redove“, otežali pristup golu, pa je sljedeća prilika za Solinjane bila tek u 50. minuti kada je Iveša loše ispucao loptu, a Llanos umjesto mreže pogodio vratnicu.

U 77. minuti činilo se da je utakmica završena, kada je Relota dobio crveni karton nakon što je udario domaćeg igrača. No, već u sljedećoj minuti gosti su izjednačili s desetoricom igrača. Konačni rezultat 1:1 postavio je Puljić.

U nastavku pogledajte što nam je kazao trener Bogolin po završetku susreta…