Opatija u pripremnoj utakmici svladala Labin golom Pejanovića

Tekst i fotografije Anto Ravlić

Opatijci su do poluvremena imali i dvije stative protiv jednog od trećeligaških favorita.

Labin – NK Opatija je u pripremnoj utakmici u Labinu svladala Rudar 1:0 pogotkom Pejanovića u prvom dijelu. Opatijci su do poluvremena imali i dvije stative protiv jednog od trećeligaških favorita.

U drugom dijelu Opatija je potpuno promijenila sastav. Ostao je tek Matulja. Obje ekipe imale su nekoliko izglednih prilika u drugom dijelu, no oba vratara su s nekoliko intervencija sačuvala mreže.

OPATIJA Iveša, Čulina Jukičić, Zgrablić, Malinić, Lazić, Lucić, Weitzer, Matulja, Pejanović, Bogolin

OPATIJA (drugo poluvrijeme) Ravlić, Rudan, Bertoša, Kurilić, Čanković, Žeželj, Ivančić, Kovačević, Rosić, Matulja, Rudan