Osječani potopljeni na Kantridi

volosko_vaterpolo_sm…trećim golom Ivaniša i zgoditkom Lovrinčevića ipak malo ublažuju rezultatsku katastrofu…
Volosko – Opatijski vaterpolisti naplatili su sve frustracije koje su se nakupile u zadnja dva tjedna uzrokovane porazima od Zadra i Galeba, a ceh je platio novak u ligi, momčad Krune Osijek.
Nakon gola Peroša za 1 : 0 na samom startu utakmice, gosti preko Ivaniša dolaze do prvog i posljednjeg izjednačenja a sve kasnije što se događalo bilo je u znaku opatijskih vaterpolista.
Do svršetka prvog dijela mrežu nemoćnog Lukača redom tresu dva puta Sanjin Deželjin te po jednom Turina i Žulić dok za goste još jednom pogađa Ivaniš sa igračem više.
U drugoj četvrtini budi se stariji brat Deželjin koji postiže tri od šest opatijskih golova u tom dijelu pa prednost vrlo brzo raste na sedam pogodaka viška u korist domaće ekipe. Osječani u tom razdoblju marljivo kupe mrvice sa stola koje im nakon grešaka pri odlasku u kontranapad ostavljaju domaći igrači te trećim golom Ivaniša i zgoditkom Lovrinčevića ipak malo ublažuju rezultatsku katastrofu.
U posljednje dvije četvrtine, koje završavaju identičnim rezultatom 4 : 2 za Opatijce, trener domaćih Kancijanić u igru ubacuje sve raspoložive snage međutim ni to nije dovelo do značajnije promjene u odnosu snaga u bazenu.
Na kraju visoka i zaslužena pobjeda Opatije dok Osječanima predstoji mukotrpan rad kako bi njihova mlada i perspektivna momčad u budućnosti igrala značajniju ulogu u prvenstvu.