Peti poraz Opatije u nizu

Arhiva

Zagreb – Opatija je izgubila i šestu utakmicu u nizu i ostala prikovana za drugoligaško dno na tablici. Dubrava Tim Kabel – Opatija 1:0. S te pozicije će u subotu na gradski derbi protiv Orijenta koji je današnjom pobjedom protiv Croatije Zmijavci stigao do trećeg mjesta. Uz utakmicu manje.

Na teškom terenu domaćini su poveli već u 12. minuti. Opatija je u drugo poluvrijeme ušla angažiranije, no ambicije je presjeklo isključenje Grujevića u 66. minuti.

OPATIJA: Baždarić, Jukičić, Betančić, Malinić, Fumić (od 77. Petrović), Ivančić (od 77. Weitzer), Klapan (od 63. Glavaš), Kožić, Maloku (od 63. Bogolin), Bjelanović, Bilobrk (od 46. Grujević)