Prvi prvoligaški bodovi odbojkaša ”Opatije“

Arhiva PodUčkun.net

Zbog važnosti utakmice, obije ekipe ušle su u igru dosta oprezno i s puno grešaka, no zahvaljujući domaćem terenu i odličnoj podršci publike, domaćini su nakon sat i pedeset minuta igre uspjeli upisati prve bodove uz veliku radost igrača, trenera i publike .

Opatija – Prošle subote, u gradskoj sportskoj dvorani ”Marino Cvetković“, u derbiju začelja, domaćini su došli do prve ovogodišnje prvoligaške pobijede nad ekipom ”Brod“ iz Slavonskog Broda, s rezultatom – 3:1 (25:22, 21:25, 30:28, 25:21).

Zbog važnosti utakmice, obije ekipe ušle su u igru dosta oprezno i s puno grešaka, no zahvaljujući domaćem terenu i odličnoj podršci publike, domaćini su nakon sat i pedeset minuta igre uspjeli upisati prve bodove uz veliku radost igrača, trenera i publike . U slijedećem kolu odlazi se na teško gostovanje u Šibenik te prema mišljenju vodstva kluba, trebalo bi uknjižiti nove bodove, poručili su iz OK Opatija.

U nastavku donosimo i rezultate mlađih uzrasnih kategorija.

OPATIJA – GROBNIČAN 0:3 (22:25,20:25,20:25) – kadetkinje
OPATIJA – SUŠAK 2:1 (15:9,0:15,15:7) – mini odbojka (žene)
GROBNIČAN – OPATIJA 3:0 (15:4,15:2,15:12) – mini odbojka (žene)
DRENOVA – OPATIJA 3:0 (25:12,25:13,25:9) – mlađe kadetkinje
RIJEKA – OPATIJA 3:0 (25:12,25:16,25:7) – kadeti
OPATIJA – MLAKA 1:2 (19:25,25:23,20:25) – kadeti