Regionalno prvenstvo do 18 godina u tenisu okupilo 31 natjecatelja

Organizator turnira bio je TK Rukavac u suradnji s regionalnim savezom.

Rukavac – Na tenis terenima sportskog centra Damar prošlog vikenda održano je Regionalno prvenstvo do 18 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U kategoriji juniora do 18 godina prijavljeno je bilo 18 natjecatelja od kojih je slavio Mateo Martinović (Kvarner). Drugo mjesto osvojio je Anton Šarunić, dok su 3. mjesto podijelili Adrian Hržić (Rukavac) i Roko Bašković (Kvarner). U kategoriji parova titulom regionalnih prvaka okitili su se par Niko Bagarić / Adrijan Hržić (oboje Rukavac) ispred para Anton Šarunić (Opatija) / Roko Bašković (Kvarner).

U kategoriji juniorki do 18 godina od 13 prijavljenih tenisačica slavila je Kornelia Hunčak (Opatija) ispred Eve Matković (Kvarner). Treće mjesto podijelile su Daniela Hunčak (Opatija) i Nika Dundović (Kvarner).

U konkurenciji parova slavile su par Matea Biondić/ Manuella Persson (obje Opatija) ispred para Daniela Hunčak (Opatija) / Maja Stanić (Kastav).