Rijeka na Rujevici pobijedila Hrvatski dragovoljac u pripremnoj utakmici

U 71. minuti pritisak domaćina urodio je plodom, nakon dva uzastopna ubačaja iz kornera, Bilić je jednu akciju domaćina okončao lijepim pogotkom s vrha kaznenog prostora.

Rijeka – Nakon Domžala, Rijeka je večeras svladala i Hrvatski dragovoljac u drugoj pripremnoj utakmici, s 3:0.

Kako prenosi Sportcom.hr, u 32. minuti Tomečak je okomito ubacio sa središta, Bušnja je dobio duel nakon kojega je Obeng krenuo na zadnju liniju, odigrao pravodobno Liberu, koji je utrčao u kazneni prostor slijeva i lijevom nogom zakucao loptu u mrežu – 1:0.

U 40. minuti Murić je okomito ubacio iz prekida, Escoval je svih nadivisio, odigrao glavom prema Galoviću, koji je reagirao kao vrhunski napadač, u padu je loptu nogomet skrenuo u mrežu – 2:0.