Rijeka poražena na Drosini, Istra izborila finale kupa

Istra je na poluvremenu vodila 3:0 golovima Šutala, Hare i Guzine, Rijeka se u nastavku vratila preko Drmića i Murića, ali nije uspjela izjednačiti.

Pula – U polufinala Kupa nogometaši Istre pobijedili su Rijeku s 3:2 izborili finale.

Nakon kornera u 7′ najviši je bio Šutalo koji je poentirao glavom za 1:0. Hara se zavukao iza obrane Rijeke, zaobišao Nevistića i poentirao u 23′ za 2:0. u 44′ Istra je još jednom brzom kontrom zaključila sjajno prvo poluvrijeme, a Guzina je poentirao za 3:0. U 52′ Drmić je primio loptu i potegnuo i lopta je na kraju završila u mreži, a konačnih 3:2 postavio je Murić s bijele točke u 72′.

Istra će u finalu igrati s pobjednikom susreta Dinamo – Gorica, a uskoro donosimo opširniji izvještaj.