Rijeka u gostovanju svladala Varaždin 3:2

Korak bliže izjednačavanju Varaždina došlo je u 84. minuti golom Ivana Novoselca. Nakon nepotrebnog prekršaja i slobodnog udarca za Varaždin, uslijedio je ubačaj i Novoselac je poentirao te doveo do završnog rezultata – 3:2 za Rijeku.

Varaždin/Rijeka – Nogometaši Rijeke danas su gostovali na utakmici 35. kola Hrvatski telekom Prve lige protiv Varaždina.

U 34. minuti gol Jorge Obregon doveo je Varaždin do vodstva. Capan je pogriješio odigravši povratnu loptu, Obregon je pobjegao obrani Rijeke i matirao Nevistića.

Drugo poluvrijeme Rijeka se probudila pa je u 62. minuti Pavičić ubacio, a Menalo poentirao glavom i izjednačio na 1:1, a samo 5 minuta nakon Pavičić je ponovno ubacio, Horkaš je loše reagirao, lopta se odbila do Capana koji je poentirao i poveo Rijeku u vodstvo.

U 79. minuti Drmić je prošao u stilu rasnog strijelca i poentirao te doveo Rijeku do 3:1.