Rukometaši Matulja najbolji u Karlovcu

rukomet_klinci_sm…Matuljci su do zlata došli svladavši u finalu ‘Rukometnu školu Karlovac’ – 9:3…
…takmičari RK Matulja po završetku turnira su zasluženo dobili i nekoliko pojedinačnih nagrada…

Matulji – Rukometaši druge ekipe ‘Matulja 2001’ osvojili su prvo mjesto na državnom prvenstvu za 2000. godište održanom proteklog vikenda u Karlovcu.
Matuljci su do zlata došli svladavši u finalu ‘Rukometnu školu Karlovac’ 9:3 uzvrativši pritom Karlovčanima za poraz u prošlogodišnjem finalu. Matuljci su na putu do zlata u osmini finala pobijedili ’28. april’ iz Kaštelira 10:9 (8:8), ‘Mladi rudar’ u četvrtfinalu 10:9 (7:7) i ‘Ivanić’ u polufinalu 9:8 (6:6) i to nakon boljeg izvođenja šesteraca. U šesnaestini finala Matuljci su izbacili ‘Medveščak’ 11:5.
Matuljci su po završetku turnira zasluženo dobili i nekoliko pojedinačnih nagrada, Fran Lučin izabran je za najboljeg vratara turnira i finalne utakmice, dok je Luka Gregurević proglašen najboljim igračem turnira i finalne utakmice. Filip Mohorić izabran je u najbolju petorku turnira.
Za drugu ekipu ‘Matulja 2001’ igrali su: Fran Lučin, Luka Gregurević, Filip Mohorić, Kian Kutleša, Matija Momčilović, Ivan Vukajlović, Mateo Sergo, Karlo Šegon, Karlo Malbašić.