Tenis: Održano Otvoreno prvenstvo Rukavca

Prošlog vikenda, na terenima tenis kluba Rukavac, ukupno se natjecalo 48 malih tenisača na Otvorenom prvenstvu Rukavca za djevojčice i dječake do 8 i 10 godina.

Rukavac – Otvoreno prvenstvo Rukavca za djevojčice i dječake do 8 i 10 godina (regija Istra i Primorje), iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza, održano je prošlog vikenda na terenima tenis kluba Rukavac, u organizaciji istoimenog Tenis kluba.

Od 25 prijavljenih dječaka u kategoriji do 10 godina pobjednik je bio Alen Bill iz TK Istra turist Umag, drugo mjesto pripalo je Adrijanu Hržiću iz TK Rukavac, a treće mjesto podijelili su Adrijano Hunčak –TK Kastav i Roko Bašković iz TK Kvarner.

Od petnaest prijavljenih djevojčica, prvo mjesto osvojila je Petra Ivanišević iz TK Jadranka Lošinj, drugo mjesto osvojila je Kornelija Hunčak TK Kastav, dok su treće mjesto podijelile su Eni Celic TK Umag i Renata Hunčak iz TK Kastav.

Prvo mjesto na turniru do 8 godina, od dvadeset i četiri malih tenisača iz regije, pripalo je domaćem igraču Arijanu Vucelić iz TK Rukavac, 2. mjesto osvojio je Nazar Olinkov (Rusija). Za treće mjesto Leon Soldatić TK Kastav bio je bolji od Matee Bučković iz TK Rukavac.