Trening utakmica: Kombinirana momčad Rijeke uspješnija od Opatije @ Rujevica

rijeka_2_opatija_rujevica_2015

Revija golova viđena je već u prvom poluvremenu. Iako je lijepim i spretnim golom, nakon dodavanja Hristova, Rijeke povela golom Ajayija, Opatija je brzinski preokrenula rezultat golovima Šolića i Šukera.

Rijeka – U trening utakmici kombinirane momčadi Rijeke i četveroligaša Opatije odigranoj na Rujevici, Rijeka je pobijedila 6:2.

Rijeka ponovno izjednačuje nakon odličnog centaršuta Bertoše i pogotka glavom Cvijanovića, a u vodstvo dolazi nakon fine akcije Iličića i Dangubića koju je završio Hristov.

Drugo poluvrijeme pogotkom otvara Mišić. Pogodio je volejom nakon odbijene lopte s 20-ak metara iskosa s desne strane. Uskoro je već 5:2, nakon što je Ajayi na drugoj vratnici lijepo smirio loptu te nakon lažnjaka pogodio s oko 15 metara..

Konačni rezultat postavio je Ivančić udarcem glavom nakon odličnog centaršuta Mišića 15 minuta prije kraja.

Susret se pamtiti i po nastupu Mate Maleša koji se vraća nakon ozljede zgloba i dvije teške operacije koje je imao u proteklih godinu dana.

RIJEKA II – OPATIJA 6:2
Rijeka
Igralište Rujevica
Gledatelja: 300
Gl. sudac: Vedran Jelenčić.
Strijelci: 1:0 Ayaji(7′), 1:1Šolić (9′), 1:2 Šuker (23′), 2:2 Cvijanović (36′) 3:2 Hristov (43′) 4:2 Mišić (63′) 5:2 Ajayi (67′), 6:2 Ivančić (75′)

RIJEKA II: Prskalo (od 71′ David) – Rebernik (od 67′ Furijan), Knežević (od 60′ Lucić), Mitrović (od 68′ Batinić), Bertoša (od 71′ Kokorović), Cvijanović (od 46′ Maleš), Gerald (od 46′ Radošević), Hristov (od 65′ Bajić), Dangubić (od 46′ Mišić), Ajayi (od 71′ Budan), Iličić (od 46′ Ivančić)

OPATIJA: Iveša, Kovačević, J. Rudan, Dadić, Brozović, Kolić, Krešić, Šolić, T. Rudan, Dunković, Šuker (još su igrali: Erceg, Rukavina, Radomir, Škopac, Rupnik, Cicvarić, Hasičić, Šarković i Jug).